FILTRY PRZEMYSŁOWE

 

Od lat EurPol jest specjalistą w dziedzinie filtracji powietrza, cieczy i gazu oraz technologii ochrony środowiska. Możemy dostarczyć, zainstalować i doradzić w sprawie każdego problemu z filtracją, utrzymując koszty inwestycji i koszty związane z odpadami na jak najniższym poziomie.

 

Dostarczamy wszystkie marki i typy filtrów  zarówno sprzęt (instalacje filtracyjne) do filtracji powietrza, cieczy i gazu.

 

Jeśli standaryzowany produkt nie oferuje najlepszego rozwiązania, możemy zaprojektować, wyprodukować i zainstalować rozwiązanie dla Twojego systemu. Posiadamy własny dział inżynieryjny, który może zaprojektować elementy filtrujące oraz kompletne instalacje. W ten sposób możemy dostarczyć najlepszy produkt przy najniższych kosztach, przy czym gwarantowana jest ciągłość i jakość procesu.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie przygotowanie oferty i wyceny dla Państwa. Zapytanie ofertowe prosimy przysyłać na adres:  filtry.eurpol@gmail.com lub o kontakt telefoniczny+48322920083 Inne opcje kontaktu znajdziesz w zakładce KONTAKT